«Найдовший автошлях області оновлено майже по всій протяжності», – Олександр Скічко про ремонт Н-16

#ВеликеБудівництво якісно змінило національну дорогу Н-16 на Черкащині. за два роки найдовший автошлях на Черкащині оновлено практично на всій протяжності. Про це інформує очільник ОДА Олександр Скічко.

– Уже встигли відчути різницю між дорогою на обході Тального до 2021 року і тепер? Раджу! – закликав голова ОДА. – Нове покриття, зовнішнє освітлення, розв’язка, майданчик для габаритно-вагового контролю. Донедавна Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань називали «дорогою смерті». #ВеликеБудівництво все змінило.

Додамо, автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжністю 208,1 км.