На Смілянщині відновлюють 10-кілометрову ділянку дороги Н-16

Продовжують відновлювати ключову транспортної артерії Черкащини – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Нині тривають роботи на ділянці від початку села Ротмистрівка і до початку села Носачів протяжністю майже 10 км.

Наразі проводять роботи із влаштування з’їздів та зупинкових майданчиків, влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону. Всі роботи здійснюють у межах програми Президента України #ВеликеБудівництво.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відновили дорожнє покриття на 67,2 км. Наразі ведуться ремонтні роботи з капітального та поточного середнього ремонтів на 12 ділянках дороги національного значення Н-16 загальною протяжністю 115,1 км у всіх районах Черкаської області.