На обході Тального розпочався капітальний ремонт Н-16

Продовжують відновлення однієї з ключових транспортних артерій Черкащини – розпочато капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Капітальний ремонт десятикілометрової ділянки проводитиметься від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне.

Як інформують в САД області, вже розпочалися роботи із капітального ремонту ділянки км 171+000 – км 181+000 автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Наразі проводиться фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування поширення, вирізання порослі, демонтаж облаштування дороги (бетонні стовпчики, тросове огородження і т.д.) та розпочався ремонт водопропускних труб під автодорогою.

У рамках капітального ремонту влаштують новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48». Роботи із капітального ремонту будуть закінчені у 2022 році.

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Стрічка новин