На Корсунщині розпочалися дорожні ремонти на дорозі Н-01

У рамках програми Президента України #Великебудівництво стартував поточний середній ремонт на ще одніq ділянкs автодороги державного значення Н-01 Київ–Знам’янка у Корсунь-Шевченківському районі на ділянці км 145+193 – км 153+550. Загалом роботи проводитимуть від мосту через річку Рось у місті Корсунь-Шевченківський до кордону Городищенського району.

На 8,4 км дороги Н-01 6 жовтня розпочали ремонт проїзної частини: фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття. Також тут виконають комплекс робіт: вирубка порослі та чагарнику; влаштування водовідведення; регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг із застосуванням бітумної емульсії та цементу; влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом; влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: влаштування основи дорожнього одягу та вирівнюючого шару покриття; укріплення узбіч; влаштування з’їздів з дороги; влаштування чотирьох зупинок для громадського транспорту; влаштування шістьох пішохідних переходів з автономним освітленням; влаштування нового металевого бар’єрного огородження; нанесення дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Поточний середній ремонт ділянки автодороги Н-01 заплановано завершити цього року.

Нагадаємо, цьогоріч у рамках програми Президента України #Великебудівництво на автодорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка загалом відремонтують та введуть в експлуатацію понад 44 км дорожнього покриття.

На час поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-01 рух автомобілів ускладнений, рух здійснюється у реверсному режимі.

За інформацією САД у Черкаській області

Стрічка новин