На Дорозі Єдності М-30 в Уманському районі розпочали ремонт ще однієї ділянки

В області розпочалит ремонт на ще одній ділянці дороги міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на Уманщині. Зарад САД області проводить реконструкцію ділянки між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району на км 565+431 – км 568+511.

Наразі підрядна організація завершила фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття та розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Новий конструктив дорожнього одягу на ділянці км 565+431 – км 568+511 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському районі складається з наступних шарів: вирівнюючий та нижній шари крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у рамках реконструкції укріплять узбіччя, влаштовано з’їзди, нову дорожню розмітку та дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

У 2021 році відремонтують дорожнє покриття на всій протяжності автодороги М-12 у Черкаській області.

Додамо, траса М-30 є флагманом президентської програми Велике будівництво. Повне відновлення її протяжності у всіх областях є пріоритетом. Цього року автодорога М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка буде об’єднана у найдовший маршрут України автошлях М-30 Стрий – Ізварине. Створення нової дороги присвячено 30-й річниці Незалежності України.