На Черкащині капітально відремонтували майже 40 км автошляху Н-08

Завершили капітальний ремонт та реконструкцію автодороги національного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь від кордону Київської області і до закінчення обходу міста Золотоноша. Загалом капітально відремонтували майже 40 км автошляху, інформують в САД області.

До початку капітального ремонту у 2019 році ділянка автодороги Н-08 від Золотоноші і до села Софіївка була у незадовільному стані та капітально не ремонтувалася з 90-х років минулого століття. Тепер же на частині автодороги у Черкаській області протяжністю майже 40 км влаштовано нове дорожнє покриття європейського зразка загальною товщиною понад 50 см.
Завершено реконструкцію обходу міста Золотоноша, де встановлено сучасне освітлення, розширено дорожнє покриття, влаштовано додаткові смуги руху. На цій ділянці реконструйовано шляхопровід через залізничну колію та міст через річку Золотоношка. На іншій ділянці автодороги Н-08 біля села Піщане капітально відремонтовано міст через річку Супій.

Підрядне підприємство – ТОВ «Автострада», яке за 2 роки на Черкащині відремонтувало близько 150 км автодоріг державного значення, з них майже 70 км – цього року.

Стрічка новин