На Черкащині дорожники завершують відновлення автодороги Н-01 Київ – Знам’янка

Дістатися до столиці з Черкас з комфортом на авто можливо не лише автошляхом на лівому берегу Дніпра, але й правобережжям. Це щодня роблять тисячі водіїв. Тут завершується ремонт автодороги національного значення Н-01 Київ – Знам’янка, інформують в САД області.

На автодорозі, яка капітально не ремонтувалася ще з 90-их, цього року влаштовано нове дорожнє покриття європейського зразка від міста Сміла і до кордону Київської області, а тривалість поїздки скоротилася в середньому на 1 годину.

Завершено роботи з поточного середнього ремонту 8-ми кілометрової ділянки автомобільної дороги Н-01 Київ – Знам’янка у селі Орловець (км 176+000 – км 183+717).

У На цій ділянці автодороги влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Окрім того, сплановано та укріплено узбіччя, влаштовано дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки, влаштовано пішохідні переходи з автономним освітленням.

Цього року у рамках програми Президента #ВеликеБудівництво завершиться відновлення дорожнього покриття на 75 кілометрах автодороги Н-01 Київ – Знам’янка від міста Сміла і до кордону Київської області.

Стрічка новин