Комфортні умови та сучасне обладнання: Олександр Скічко розповів, як оновили медичну інфраструктуру у 2021 році

2021-ий на Черкащині став роком оновлення медичної інфраструктури. Про це розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

«Філософія проєктів у цій сфері проста: комфортні умови в закладах та сучасне обладнання. Хто хоч раз потрапляв до лікарні, той знає: роботи вдосталь. І старт якісним змінам медичної інфраструктури Черкащини ми якраз дали торік», – сказав очільник області.

Зокрема, програма Президента “Велике будівництво” у 2021 році охопила:

– 8 відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях;

– 28 амбулаторій загальної практики сімейної медицини;

– 7- і 9-поверхові корпуси КНП “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради” (утеплення);

– приймальне відділення Черкаського обласного кардіологічного центру.

Як зауважив Олександр Скічко, у 2021 році черкаські медики здійснили прорив. В  області запрацювала дієва система трансплантації. Упродовж року вони провели:

34 трансплантації стовбурових клітин;

13 трансплантацій нирок;

1 трансплантацію серця.

Також 2021-ий став роком найбільшого оновлення автопарку «швидких» за час існування Центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Усього закупили 66 автомобілів швидкої медичної допомоги.

А ще на Черкащині запрацював Обласний центр телемедицини: доступ до мережі вже отримали 133 лікарі в 34 медичних закладах.