Фахове десятиліття: Черкаська обласна дитяча лікарня відзначає ювілей

Десять років із дня відкриття відзначає Черкаська обласна дитяча лікарня. Відтоді тут пролікували понад 608 тисяч маленьких пацієнтів. За якістю послуг заклад – один із кращих в Україні, відзначив очільник Черкащини Олександр Скічко. З фаховим ювілеєм він привітав колектив закладу.

Саме 14 вересня 2011 року медична установа офіційно розпочала роботу.

– Медичні заклади області в цілому надають послуги на дуже високому рівні, наше ж завдання допомагати їм у розвитку та підтримувати, – зазначив голова ОДА Олександр Скічко. – Разом із донечкою довелося перевірити якість послуг у дитячій обласній лікарні. Гордість бере за тих фахівців, які працюють на Черкащині. Обласна дитяча лікарня, зважаючи на вік, має неабиякий потенціал для розвитку та розбудови. Наступний рік стане великобудівничим для медичної галузі. У межах Програми Президента #ВеликеБудівництво будуть відбудовуватися обласні лікарні. Для Черкаської обласної дитячої уже маємо такі плани: хочемо звести ще одне відділення.

Загалом, додав він, цьогоріч завдяки програмі #ВеликеБудівництво запустили в роботу вісім приймальних відділень у районних лікарнях Черкащини. Всі вони устатковані новим обладнанням.

– Ми щоденно розвиваємося та намагаємося покращувати якість наших послуг, фаховість спеціалістів, адже йдеться про порятунок найменших – наших дітей, – відзначає директор закладу Микола Кондрацький. – За десять років роботи ми провели тисячі операцій, які врятували здоров’я нашим пацієнтам. 700 із таких втручань були для новонароджених. Не буду говорити про те, що такі операції надскладні не тільки у плані обладнання, а й тонкості роботи.