Чверть коштів у соціальному блоці «Великого будівництва 2021» виділяється на медичні об’єкти, – Міністр Чернишов

В 2021 році 23% коштів в Програмі «Велике будівництво» буде спрямована на фінансування будівництва та відновлення медичних об’єктів. Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура».

За його словами, серед 500 об’єктів, включених у 2021 році до програми «Велике будівництво» – 200 медичних амбулаторій та 35 лікарень.

Медичні амбулаторії мають бути у кожній територіальній громаді, щоб у сільській місцевості не були змушені їздити за кілька десятків кілометрів до найближчого міста чи райцентру за первинною медичною допомогою.

«Майже чверть коштів, спрямованих у 2021 році на фінансування програми «Великого будівництва», а це понад 2 млрд грн, припадає на медичний напрям. Сьогодні це принципово важливо. В умовах пандемії, держава зобов’язана реагувати на виклики сьогодення і забезпечити своїх громадян належними умовами для отримання якісних медичних послуг»,– зазначив Олексій Чернишов.

У межах «Великого будівництва» планується збудувати 10 нових, реконструювати 17 та капітально відремонтувати 8 лікарень. Серед знакових об’єктів – будівництво комплексу комунального некомерційного підприємства «Обласний центр онкології» у м. Харків та районної лікарні у м. Берегово Закарпатської області.

За інформацією Мінрегіону

Стрічка новин