«Безпрецедентно за розмахом», – Олександр Скічко про #ВеликеБудівництво «дороги єдності»

До кінця року відбудують понад 600 км автошляху М-30 Стрий – Ізварине. Це найдовша автомагістраль України. Її ремонтують відразу у восьми областях. На Черкащині йдеться про кілька ділянок. Про їхню відбудову розповів голова ОДА Олександр Скічко.

– Зокрема, уже комфортно проїзне сполучення від села Оксанина до межі Кіровоградської області, а також між Гродзевим і Бабанкою, – зазначив він. – Наразі ремонтники працюють на обходах цих сіл. Загалом за два роки завдяки програмі Президента буде відновлено 34 км цієї автодороги в межах нашої області – від початку обходу Умані і до межі з Кіровоградщиною.

У Черкаській області цього року повністю завершили реконструкцію та поточний середній ремонт 2-х ділянок дороги М-30, загальною протяжністю 10 км. Також триває поточний середній ремонт ділянки протяжністю 13 км. 5 км ділянки вже у фінішному шарі покриття, інформують у САД області.

М-30 Стрий – Ізварине ще називають «дорогою єдності», адже маршрут дозволяє швидко дістатися із заходу на схід дорогою європейської якості. Ця магістраль розвантажить напрямки М-06 Київ – Чоп та М-03 Київ – Харків – Довжанський. Загальна довжина траси становитиме понад 1400 км.