100 днів на посаді: Очільник Черкащини про #ВеликеБудівництво в області

Цьогоріч на Черкащині запланували реалізувати 14 проектів за програмою Президента України #ВеликеБудівництво. На це в області є 323 млн грн, що вдвічі більше, ніж торік. Про великобудівничі плани, зокрема й доріг, розповів голова ОДА у ході пресконференції.

Щодо ремонту доріг, то нині область активно працює над упровадженням проекту «Зшиваємо Україну разом». Цього року в області планують відновити 259 км доріг державного значення.

– Минулого року було 242 км, а за останні 10 років в сумі 197 км, – наголосив Олександр Скічко. – Якщо ми здійснимо все заплановане, то центральні дороги будуть відновлені. Це означає, що той бюджет, який нині виділяється на ремонт державних доріг області, вже, наприклад, наступного року зможемо спрямувати на ремонт місцевих доріг, що надзвичайно важливо, оскільки маємо багато таких об’єктів, які потребують ремонту.