Вакансії

Про внесення змін до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в обласній державній адміністрації

Про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в обласній державній адміністрації

 

***

 

Порядок призначення та вимоги до керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та їх заступників

Відповідно до статті 11 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій за погодженням з органами виконавчої влади вищого рівня в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України. (постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.1999 № 1374 “Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій”).

Згідно із Типовим положенням про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887, заступники керівника структурного підрозділу призначаються на посаду та звільняються з посади головою місцевої держадміністрації за поданням керівника структурного підрозділу у порядку, визначеному Законом України “Про державну службу” (на конкурсній основі). Порядок проведення конкурсу.

Статтею 12 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” визначено, що на посади в місцеві державні адміністрації призначаються громадяни України, які мають відповідну освіту і професійну підготовку, володіють державною мовою. Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій не можуть бути народними депутатами України або мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий час, входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства чи іншої організації, що має на меті одержання прибутку. Не можуть бути призначені на посади в місцеві державні адміністрації особи, які мають судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.

Конкретні професійно-кваліфікаційні вимоги до керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та їх заступників, визначено Довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Нацдержслужби України від 13.09.2011 № 11. Так директор департаменту, начальник самостійного управління, самостійного відділу, служби обласної державної адміністрації повинен мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах трудової діяльності не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Заступник директора департаменту, начальника самостійного управління, самостійного відділу, служби обласної державної адміністрації повинен мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах трудової діяльності не менше 4 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

***

“Відповідно до статті 15 Закону України “Про державну службу” Черкаська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:

головний спеціаліст юридичного відділу управління кадрового та правового забезпечення апарату обласної державної адміністрації на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта за спеціальністю “Правознавство” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на державній службі не менш як 1 рік або за фахом в інших сферах не менш як 2 роки; знання Конституції України, законів України “Про державну службу”, “Про засади запобігання і протидії корупції”; знання основ діловодства та правил ділового етикету, досконале володіння державною мовою, навиками роботи на персональному комп`ютері.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу (до 15.05.2015).

За додатковою інформацією та для подання документів звертатися до відділу кадрового забезпечення та з питань нагород управління кадрового та правового забезпечення апарату обласної державної адміністрації

адреса: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г. Шевченка, 185, к. 354,

телефон: 37-72-02″.

 

Головне управління Держсанепідслужби у Черкаській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

***

БЮЛЕТЕНЬ
вакантних посад в державних органах Черкаської області

Підрозділ
Посада
Шт.од.
Управління містобудування та архітектури Головний спеціаліст
2
Департамент агропромислового розвитку Начальник відділу
1
Департамент агропромислового розвитку Провідний спеціаліст
1
Територіальні органи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Черкаській області
Корсунь-Шевченківська об’єднана державна податкова інспекція головного управління міндоходів у Черкаській області Заступник начальника відділу
1
Головний державних ревізор-інспектор
2
Старший державний ревізор-інспектор
1
Відділ Держземагентства в Кам’янському районі Заступник начальника, завідувач сектору
1
Головний спеціаліст
3
Державна фінансова інспекція в області Головний державний інспектор у Тальнівському районі
1
Завідувач сектору
1
Головний державний інспектор у Звенигородському районі
1
Обласний центр зайнятості Головний спеціаліст
1
Управління Державної казначейської служби в Кам’янському районі Головний спеціаліст – юрисконсульт
1
Управління Державної казначейської служби в Лисянському районі Головний спеціаліст
1
Уманський міськрайонний суд Головний спеціаліст з інформаційних технологій
1
Лисянський районний суд Судовий розпорядник
1
Кам’янська районна державна адміністрація
Відділ житлово-комунального господарства та архітектури Провідний спеціаліст
1
Упрваління праці та соціального захисту населення Провідний спеціаліст
1
Канівська районна державна адміністрація
Сектор з питань регіональної політики та забезпечення доступу до публічної інформації Головний спеціаліст
2
Уманська районна державна адміністрація
Відділ з питань внутрішньої політики Провідний спеціаліст
1
Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Головний спеціаліст – головний бухгалтер
1
Управління агропромислового розвитку Завідувач сектору
Органи місцевого самоврядування
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради Головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства
2
Калениківська сільська рада Золотоніського району Спеціаліст землевпорядник
1
Дацьківська сільська рада Корсунь-Шевченківського району Спеціаліст землевпорядник
1

Анонси