У Черкасах пройшов Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате

Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате серед дорослих, молоді, юнаків, ІІІ – ІV ранг відбувся у Черкасах з 26 по 27 вересня.
До обласного центру завітали позмагатись 210 учасників з 8 областей – Дніпро, Донецька, Києва, Миколаєва, Сум, та Харків.
Каратисти виборювали медалі у ката, куміте, фуку-го, особистій та командній першості.
Вікова категорія спортсменів – найменшому 9, а найстаршому 40.
Черкаським вихованцям вдалось вибороти такі нагороди:
У куміте дорослі чоловіки 21-39 років (-75 кг) – ІІ місце у Володимира Мачуського.
У куміте дорослі чоловіки 21-39 років (+85 кг) – І місце – Сергій Білобабко.
У куміте дорослі чоловіки 21-39 років) – ІІІ місце у Володимира Мачуського,
Куміте молодь чоловіки 19-20 років (З Кю+) – ІІІ місце – Іван Кухарик.
Куміте жінки 19-20 років (9-4 Кю) – ІІІ місце – Яна Сколінчук.
Куміте юніори 17-18 років (З Кю+) – ІІІ місце – Вадим Миколенко.
Куміте старші юнаки 15-16 років (З Кю+) – ІІІ місце – Максим Науменко.
Куміте юнаки 13-14 років ( З Кю+) – І місце – Віталій Сердюк та ІІІ місце –
Даніл Цаподой.
Куміте дівчата 11-12 років (З Кю+) – І місце – Каріна Сахно.
Куміте командні чоловіки 19 років – І місце – Іван Кухарик, Сергій Білобабко, Сергій Мачуський.
Куміте командні старші юнаки 15-16 років – ІІ місце у Антона Слободяника, Даніла Цаподоя, Віталія Сердюка.
Ката дорослі чоловіки 21-39 років (З Кю+) – ІІ місце – Юрій Здоренко.
Ката жінки 19-20 років (З Кю+) – ІІ місце – Яна Сколінчук.
Ката дівчата 17-18 років (З Кю+) – ІІІ місце – Юлія Краснюк.
Ката дівчата 15-16 років (З Кю+) – ІІ місце – Дарина Коробченко.
Ката юнаки 13- 14 років (З Кю+) – ІІ місце – Владислав Власюк.
Ката дівчата 11-12 років (З Кю+) – І місце – Каріна Сахно, ІІІ місце – Ангеліна Реченко.
Ката юнаки 11-12 років (З Кю+) – ІІ місце – Олег Ротте.
Ката командні жінки 19 років – ІІ місце – Ольга Рахманкулова, Людмила Собченко, Яна Сколінчук.
Ката командні мікс 19 років – ІІІ місце – Станіслав Голубець, Ольга Рахманкулова, Людмила Собченко.
Ката командні чоловіки 19 років – І місце – Юрій Здоренко, Сергій Цаподой, Олександр Науменко.
Ката командні старші юнаки та юніори 15-18 років – ІІ місце – Максим Науменко, Ярослав Собченко, Вадим Миколенко.
Ката командні мікс 11-14 років – ІІ місце – Владислав Власюк, Каріна Сахно, Вячеслав Собченко.
Ката командні юнаки 11- 14 років – ІІІ місце – Антон Слободяник, Даніл Цаподой, Віталій Серднюк.
Ката командні молодші юнаки – 10 років – ІІ місце – Максим Ямковий, Артем Слинько, Артем Шишнєв.