Черкащиною пройде всеукраїнський Ультрапробіг Єдності «Сталевий гарт-2020»

Спортсмени на Ультрапробігу в Кам’янському Дніпропетровської області

У Черкасах відбудеться всеукраїнський Ультрапробіг Єдності «Сталевий гарт-2020» до Дня Незалежності України. Чотири спортсмени вирішили пробігти 500 кілометрів за 10 днів.

У складі команди 2020 року – чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда, майстер спорту, чемпіонка та рекордсменка України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон та рекордсмен України з добового бігу Андрій Ткачук (входить в топ-10 світу), а також Володимир Сковородка – рекордсмен Книги рекордів України (перший в Україні пробіг марафон у повному бойовому спорядженні пожежного).

Маршрут спортсмени розпочали з Дніпра. Надалі Кам’янське – Кременчук – Світловодськ – Чигирин – Черкаси – Канів – Трипілля – Київ.

Спортсмени розпочали ультразабіг 15 серпня. Зараз вони біжать до Чигирина. 20-21 серпня марафонці будуть в Черкасах. Тут, на Соборній площі, вони поспілкуються з журналістами, розкажуть, чому вони вирішили взяти участь в ультрапробігу.

Всеукраїнський Ультрапробіг Єдності пройде вдруге. Таку ініціативу створили для того, аби популяризувати активний та здоровий спосіб життя, пропагувати легку атлетику та біг на довгі дистанції, згуртувати спортивну спільноту України та об’єднати суспільство спортом, продемонструвати приклад сили волі та незламності духу напередодні святкування Дня Незалежності України.

А ще пробіг має благодійну мету. Марафонці збирають гроші для українських захисників. Тому закликають підтримати їхню акцію зі збору грошей та перерахувати будь-яку суму на рахунок фонду «Повернись живим» за посиланням https://kindchallenge.net/user/5f353d1a085d87000726de79

Стрічка новин