За рахунок коштів ДФРР на відбудову драмтеатру спрямують понад 10 млн грн

Пам'ятник_Тарасові_Шевченку_в_Черкасах_ракурсНа першочергові аварійно-відбудовні роботи в обласному драматичному театрі з Державного фонду регіонального розвитку пропонують передбачити 10,1 млн грн. Відповідний проект підтримали на регіональній комісії з відбору проектів ДФРР в облдержадміністрації.

Загалом же проектом закладене фінансування першочергових аварійних робіт в театрі на 15,9 млн грн. З них 5 млн грн мають надати з міського бюджету, а 0,8 млн грн – з обласного. Однак для цього необхідне відповідне рішення про співфінансування Черкаської міської ради, зазначив заступник голови ОДА Ярослав Березань.

– Відібрані нині проекти, а їх всього 26, ми вже сьогодні розпочнемо надсилати до Мінрегіону, – зазначив заступник очільника області. – Як тільки на місцях матимемо рішення відповідних рад про співфінансування проектів, зокрема й того, що стосується відбудови нашого обласного театру, їх розглядатимуть на засіданні міжвідомчої комісії при Мін регіоні. Потому ті проекти, які відповідають законодавчим нормам, затвердять розпорядженням Кабінету Міністрів. І тільки після цього розпочнеться фінансування проекту. Звичайно, шлях не короткий, однак крок уже зроблено.

Відзначимо, на отримання фінансування проекту ДФРР необхідно мінімум місяць. Однак, зважаючи на те, що на сесії Черкаської міської ради так і не розглянули питання про співфінансування проекту, отримання коштів на театр може затриматися.