Юрій Ткаченко: «Президент мобілізує свою команду»

Фото прес-служби Президента (1)
Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА:
– На розширеній нараді з головами обласних державних адміністрацій в Одесі Президент Петро Порошенко ще раз підкреслив, що війна проти корупції – не менш важливе питання, аніж боротьба проти зовнішніх ворогів України. Очільник Одещини Міхеїл Саакашвілі поділився досвідом реформ, які змінюють там наскрізь корумповану систему роботи митників і суддів. Адже порядок і дотримання законності в силових структурах – це безпека не тільки наших громадян, а й безпека потенційних інвесторів. Погоджуюся з тим, що жоден інвестор не почуватиметься безпечно в державі, де корупцію не подолано. Бо кожен підприємець сприймає загрозу для бізнесу з боку корумпованих чиновників навіть як більш реальну, аніж бойові дії на Сході. Тому силові структури мають демонструвати не паперові показники в боротьбі зі злочинністю, а дати громадянам реальне відчуття захищеності. І у Президента України є політична воля для всіх необхідних реформ, щоби цього досягти. Він мобілізує всю свою команду задля розвитку України. Фото прес-служби Президента (2)
На Черкащині ми вже у вересні плануємо провести унікальний інвестиційний форум. Тому що без капіталовкладень про розвиток територій не може бути й мови. Маємо власні пропозиції для інвесторів і чекаємо загальної стратегії від Мінекономіки.
Президент на цій нараді наголосив також, що кількість чиновників у держструктурах треба скорочувати. І таку пропозицію, до речі, ми ще взимку надсилали до Кабміну. Однак я переконаний: при цьому фонд заробітної плати треба лишити, щоби мотивувати службовців нової формації. Інакше в них буде корупційна спокуса. Сподіваюся, що тепер уряд нас підтримає. Бо Глава держави пообіцяв сприяння всіх органів влади задля ефективних дій і реформ на місцях.
Фото прес-служби Президента (3)