#ЧистаЧеркащина2021: черкащан кличуть на всеобласну толоку

Уже завтра, 24 квітня, розпочнеться спільна акція з прибирання довкілля по всій Черкаській області. Про це інформує на фейсбук-сторінці голова ОДА Олександр Скічко та закликає всіх охочих долучитися.

– Наша гаряча лінія цими днями не стихала – хочуть доєднатися понад 5 тисяч осіб із 35 територіальних громад та трьох РДА, – відзначив він. – Ми в Черкасах стартуємо завтра, 24 квітня, о 09:00 біля розважального комплексу «Робінзон». Звідти будемо рухатися до Черкаського рибоохоронного патруля. Символічно, що ми прибираємо напередодні Великоднього тижня. Розпочнемо з природи – перейдемо до власних домівок – завершимо найскладнішим: наведемо лад у своєму житті.

Цього дня у прибиранні братимуть участь керівництво Черкаської ОДА, її структурних підрозділів, силового блоку, керівники закладів вищої освіти, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області.

Прибирання відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм.

Пропонуємо користуватися спільним хештегом #ЧистаЧеркащина2021.

Стосовно місць проведення в інших містах, селах і селищах дізнавайтеся ТГ та РДА або за гарячою лінією Черкаської ОДА: (0472) 36-11-13.