Черкащина прозвітувала у Міністерстві молоді та спорту України про розвиток фізичної культури та спорту

зеленський

Вчора згідно встановленого Міністерством молоді і спорту України графіком відбувся захист результатів роботи за 2015 рік. Черкащина вдало прозвітувала про результати торішньої роботи в галузі розвитку фізичної культури та спорту в області.

Означений звіт дає можливість аналізувати повну інформацію про фізкультурні кадри, спортивні споруди, витрати на фізичну культуру та спорт з усіх джерел фінансування, кількість осіб залучених до занять фізичною культурою та спортом, стан розвитку клубної системи і в результаті здійснювати планування роботи враховуючи сильні та слабкі сторони належно виставляючи пріоритети.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський доповів про стан фізичної культури та спорту в області, про проведений моніторинг кадрового, матеріально-технічного, фінансового забезпечення сфери фізичної культури і спорту, кількості залученого населення до занять фізичною культурою і спортом в області та означив пріоритети на цей рік.

– У 2016 році одним із важливих напрямів роботи залишається збереження контингенту вихованців та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Сьогодні в ДЮСШ області тренується 12 570 спортсменів та працює 504 тренери, 292 з яких штатні працівники, – говорить Максим Зеленський, – Налагодження тісної співпраці з федераціями з неолімпійських видів спорту у 2015 році дало позитивний результат – на 25,32 % дітей області стало більше займатись неолімпійськими видами.

Комісію по прийому звіту очолював заступник Міністра Міністерства молоді та спорту України Ярослав Войтович. До її складу також входять 25 осіб, серед яких начальник департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту, заступник директора департаменту олімпійського спорту, представник фінансово-економічного управління, начальник управління організаційної роботи та планування Міністерства молоді та спорту України, голови Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств та інші.