Бельгійці зацікавилися Черкащиною

IMG_4162Черкащина поглиблюватиме співпрацю з Бельгією. Про це йшлося сьогодні на зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. У ній також узяли участь представники україно-бельгійської економічної місії.

Очільник області розповів бельгійським колегам про перспективні галузі для інвестування на Черкащині: від сільського господарства – до альтернативної енергетики. Юрій Ткаченко запевнив: в області завжди раді інвесторам. Тут і надалі створюють сприятливий бізнес-клімат.

IMG_4172– Це – один із наших головних пріоритетів, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Зокрема, з цією метою ми зараз працюємо над створенням першого індустріально парку в області й Агенції регіонального розвитку. Їх презентуємо вже цього четверга на нашому ІІ Міжнародному інвестиційному форумі. Ми запрошуємо бельгійських підприємців до співпраці. Також нам важливий досвід Бельгії щодо децентралізації, реформи місцевого самоврядування.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса, Черкащина особливо приваблива для тамтешніх підприємців своїм сільськогосподарським спрямуванням і зручною логістикою. А тому економічна місія обрала саме її з-поміж інших областей.

IMG_4186– Ми добре розуміємо, що Черкащина має великий потенціал для інвестування, – каже пан Посол. – Особливу увагу слід приділяти найбільшій водній артерії України – річці Дніпро, розвивати транспорті коридори. Також нас цікавить видобуток корисних копалин, альтернативна енергетика, перероблення сміття та сфера охорони здоров’я. Буде чудово, якщо ми поєднаємо зусилля.

Опісля зустрічі в ОДА, бельгійська делегація провела ще низку. Зокрема, з місцевими підприємцями.

Стрічка новин