У державному пріоритеті: бджолярі Монастирищини отримали 405 тис. грн дотації

Держава приділяє значну увагу розвитку бджільництва. Протягом двох років пасічники Монастирищинської територіальної громади отримали від держави відчутну фінансову підтримку. У 2021 році за отриманням дотації звернулися 76 власників пасік, в яких утримується 3711 бджолосімей, що у 2 рази більше попереднього року.

Сума нарахованої дотації перевищує 405 тисячі гривень. Роз’яснення спеціалістами Департаменту АПР облдержадміністрації щодо налагодження взаємодії між пасічниками та аграріями під час обробітку посівів сільськогосподарських культур та захисту садів у весняно-літній період  дали змогу уникнути отруєння та загибелі пасік.

Конструктивна взаємодія між державними органами на обласному рівні, органами самоврядування, фермерами та пасічниками всіляко сприяє розвитку бджільництва в Монастирищинській ТГ.