Заклади освіти області продовжують отримувати допомогу від ЮНІСЕФ

4 заклади освіти Черкащини отримали  блочно-модульні котельні  та генератори від ЮНІСЕФ.

Це інклюзивно-ресурсний центр та ясла-садочок  №2 «Зірочка» в Городищі, Шелепуський ліцей Мошнівської громади та школа № 1 в Руській Поляні. Вони отримали блочно-модульні котельні теплопродуктивністю 100 та 50 кВт  в рамках програми допомоги, яка здійснюється ЮНІСЕФ  за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Також для  забезпечення безперебійної роботи котелень ці освітні заклади отримали генератори від ЮНІСЕФ потужністю 5 кВт, 7 кВт та 10 кВт. Котельні працюватимуть на твердому паливі та стануть альтернативою газовим котлам.

Загалом вищезазначені 4 освітні заклади відвідує 1 216 дітей.

Котельні та генератори були надані ЮНІСЕФ з метою  розширення доступу до інклюзивної та якісної шкільної освіти та раннього навчання для всіх дітей.

Важливо зазначити, що ЮНІСЕФ вагомо підтримує Черкаську область, надаючи допомогу соціально-незахищеним дітям та сім’ям ВПО, закладам освіти, медицини та соціальної сфери.

Довідково:

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) надає життєво необхідну допомогу дітям і сім’ям, які постраждали через війну в Україні. ЮНІСЕФ працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров’я матері та дитини, а також послуг для людей, що  живуть із ВІЛ/СНІДом.