На Черкащині розвивають мережу інноваційних шкіл

В області розширюють мережу закладів освіти цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Про це інформують в управлінні освіти і науки Черкаської ОВА.

Зокрема, проведено конкурсний відбір серед шкіл. Тут визначали учасників програми на період до 2029 року. Ними стали 7 закладів освіти:

• Черкаський фізико-математичний ліцей;
  • Черкаська санаторна школа (тепер – Черкаський академічний ліцей «ПЕРСПЕКТИВА»);
  • Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г. Шевченка;
  • Іркліївський ліцей;
  • Чорнявський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією;
  • Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім. В. Симоненка;
  • опорний заклад освіти «Чорнобаївський ліцей».

Задля поліпшення матеріально-технічного стану закладів освіти, нових учасників регіонального проєкту «Фондом освітніх ініціатив» надано гуманітарну допомогу. Це – комп’ютерне обладнання.

Окрім того, для підтримки ініціатив розвитку освіти дорослих на Черкащині, STEM-освіти та нових проєктів із підготовки освітян до роботи в Новій українській школі передано 30 одиниць комп’ютерної техніки Обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Техпідсилення надано «Фондом освітніх ініціатив» у межах гуманітарної допомоги.

Додамо:

Управлінням освіти і науки Черкаської ОВА укладено меморандум про співпрацю з БО «Благодійний фонд «Фонд освітніх ініціатив». У межах співпраці  триває сприяння розвитку сучасної молоді, обдарованих дітей і підвищення професійного рівня педагогічних працівників закладів освіти області.