Міністр освіти і науки України відвідав заклади освіти Черкащини

На Черкащині з робочим візитом перебував міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Тут він відвідав низку освітніх закладів, зустрівся з педагогічними колективами та поспілкувався з учнями й студентами.

Міністр ознайомився з освітнім середовищем, зокрема матеріально-технічною базою закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти регіону. Також він оглянув укриття закладів, оскільки безпековий аспект освітнього процесу є основним.

 

У ході візиту Сергій Шкарлет зустрівся із здобувачами освіти та вчителями. Під час розмови він звернув увагу на важливість створення у закладах доступного простору. Також наголосив на своєчасній психологічній підтримці всіх учасників освітнього процесу, зокрема учнів, які є внутрішньо переміщеними особами.

–  Освітяни Черкащини продовжують міцно тримати свій фронт, – зазначила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Пріоритетними для нас залишаються безпека освітнього процесу, доступність і якість надання знань. Не менш актуальним в нинішній час є формування у здобувачів освіти цифрових компетенцій, а особливо навичок медіграмотності. Сьогодні, попри всі виклики, у наших закладах створюються належні можливості для учнів та педагогів, реалізуються нові проєкти.

Нагадаємо, що міністр освіти і науки України високо оцінив напрацювання освітян Черкащини та рівень налагодження освітнього процесу в регіоні. Сергій Шкарлет відзначив, що досвід Черкащини є взірцем для інших регіонів держави.

Стрічка новин