Черкаські учні відвідали військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації

У межах волонтерського проєкту “Наша підтримка – запорука перемоги” вихованці Комунального закладу “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” відвідали воїнів Збройних сил України, які наразі перебувають на лікуванні та реабілітації після тяжких боїв за незалежність держави.

Педагогічний колектив,  батьки та вихованці долучилися до участі в проєкті: підготували малюнки, створили обереги.

Щоб підтримати наших військових під час зустрічі діти виконали українські пісні,  продекламували патріотичні вірші.

Ми безмежно вдячні нашим захисникам за кожен ранок, тому з радістю відвідали військових. Слава Україні! – розповідають у Черкаській спеціальній школі.

Довідково:

Метою проєкту “Наша підтримка – запорука перемоги” є моральна підтримка поранених українських захисників, які перебувають на реабілітації у закладах охорони здоров’я.

У рамках ініціативи учні закладів освіти та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти спільно з педагогами виготовляють обереги та поробки, малюють малюнки, пишуть листи-підтримки для воїнів, купують солодощі для поранених бійців, які перебувають на реабілітації у закладах охорони здоров’я. Діти та педагоги передають подарунки воїнам, а за можливості особисто відвідують їх у закладах охорони здоров’я.

Як долучитися? Можна виготовити обереги та поробки, намалювати малюнки, написати листи-підтримки для наших захисників, поранених бійців, які саме зараз перебувають на реабілітації.

Тривалість проєкту визначатиметься відповідно до потреби.

 

Стрічка новин