Золотоніські лісівники проводять спільні протипожежні рейди з рятувальниками

Лісові насадження Золотоніського держлісгоспу є переважно хвойними і  особливо вразливими під час пожежонебезпечного сезону. Окрім комплексу протипожежних та профілактичних заходів, золотоніські лісівники здійснюють щоденні патрулювання лісами. Періодично такі рейди здійснюють разом з працівниками ДСНС.

Днями спільний протипожежний рейд лсівників та рятувальників відбувся у лісових масивах  Деньгівського та Вільхівського лісництв. У ході рейду оглянули місця забору води у с. Холоднівка та пірс біля с. Благодатне. Провели роз’яснювальні бесіди для громадян, що відпочивали у рекреаційних пунктах. Крім того, оглянули мінералізовані смуги та агітацію на протипожежну тематику. Ще раз погодили порядок спільних дій обох служб у разі виникнення лісових пожеж.

У рейді від Золотоніського лісгоспу брала участь інженер з лісових культур Олена Лістрова. Від рятувальників – 8-ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області, командир відділення Ігор Бішкір, командир відділення Руслан Шкурко, пожежний-рятувальник Ігор Білопольський.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства