Жителі Черкащини сплатили 5,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Протягом січня – листопада платники податків Черкаської області сплатили до зведеного бюджету 5,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 322,1 млн грн або на 6 % більше за аналогічний період минулого року. Про це інформують в ГУ ДПС області.

За листопад 2020 року платниками Черкаського регіону було сплачено 600,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 62,4 млн грн або на 11,6 відсотків більше ніж у листопаді 2019 року.

«Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин та виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства», – зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан.

В свою чергу, до державного бюджету сплачено 1,4 млрд грн, що на 80,5 млн грн або на 6 відсотків більше ніж у січні-листопаді 2019 року.

До місцевих бюджетів платниками регіону сплачено майже 4,3 млрд грн, що на 241,6 млн грн або 6 відсотків перевищує минулорічний показник за аналогічний період.

Нагадаємо, відповідно до бюджетного розподілу 25 відсотків перерахованого податку на доходи фізичних осіб зараховується до державного бюджету, 75 відсотків надходить на рахунки місцевих скарбниць, у тому числі об’єднаних територіальних громад.