Жашківські лісівники збудували два рекреаційні пункти

У Жашківському лісництві Уманського держлісгоспу нещодавно збудували два нові рекреаційні пункти для відпочиваючих.

Рекреаційний пункт знаходиться в урочищі «Панське» (с. Бузівка), GPS-координати: 49.125412,30.079323. Тут місцеві мешканці полюбляють рибалити, влаштовують пікніки. Для комфорту відвідувачів лісівники облаштували дві альтанки, місце для сміття та встановили інформаційні аншлаги з правилами поведінки в лісі.

Ще один рекреаційний пункт «У панського ставу»  збудували жашківські лісівники неподалік контори Жашківського лісництва у м. Жашків (GPS-координати: 49.122662,30.083027). Цей куточок давно облюбували місцеві і подорожні. Тут лісівники встановили бесідку, сміттєвий бак та оснастили місце інформаційними аншлагами.

«Лісівники облаштовують рекреаційні пункти задля приємного і комфортного перебування громадян у лісі. Ми дбаємо, аби перебування у лісі було безпечним не лише для гостей, а й для самого лісу. Адже у теплу пору такі зони відпочинку слугують ще й профілактикою та попередженням пожеж у лісових масивах», – розповідає лісничий Жашківського лісництва Олександр Яцентюк.

Нагадуємо, що для швидкого та зручного орієнтування координати всіх рекреаційних пунктів лісівники Черкащини нанесли на Google Maps. Тож для зручності радимо зберегти посилання та за нагоди скористатися ним.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Стрічка новин