Заклади освіти Черкащини відзначили День Гідності і Свободи

Будищенська ЗОШ І-ІІІ ст Ми пам'ятаємо Героїв УкраїниУ рамках відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада у 651 закладі освіти області відбулися заходи, присвячені вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, воїнів, полеглих у боях за територіальну цілісність і незалежність нашої держави на її східних рубежах, борців усіх часів, які відстоювали волю нашого народу.

ДНЗ УПЛ День Гідності та Свободи 4-min1Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради 1Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»У шкільних музеях та бібліотеках було облаштовано тематичні експозиції, присвячені Дню Гідності та Свободи. Відбулися мітинги-реквієми, «круглі столи», виховні та класні години за участю воїнів АТО, волонтерів, рідних та близьких загиблих героїв.

415B8474 20160323_110619Педагогічні та учнівські колективи взяли участь у церемонії покладання квітів та встановлення лампадок до місць поховань Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, меморіальних дощок, встановлених на честь героїв, пам’ятних знаків, присвячених пам’яті борців за волю України. Майже 150 тисяч дітей та молоді – учнів і студентів закладів освіти області разом із педагогами одночасно хвилиною пам’яті вшанували полеглих героїв.