«Заборона зумовлена воєнним часом», – Ігор Табурець про навігацію в області

На Черкащині продовжує діяти заборона на навігацію. Це зумовлено воєнним часом і заходами безпеки. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Натрапив у кількох пабліках на повідомлення, що ми на Черкащині нібито плануємо відкривати навігацію, тож відповідаю: не плануємо і прошу користуватися інформацією з офіційних джерел, – зазначив очільник області. – Також прошу ставитися з розумінням! Безпека понад усе!

Нагадаємо, в області діє табу на навігацію для маломірних (малих), моторних, прогулянкових вітрильних, прогулянкових, спортивних, швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Виняток – судна спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та ін., судна флоту рибної промисловості. 

Також можлива навігація для профільних закладів освіти та спортивних організацій, пов’язаних із судноплавством. Для цього необхідне обов’язкове письмового погодження з Черкаською ОВА. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин