Цьогоріч аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму 13 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області впродовж січня – липня 2020 року провели 23 ревізії та 6 державних фінансових аудитів. За результатами проведених ревізій  виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 13,2 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 40 управлінських рішень та виконали 29 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передали матеріали 18 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування. Також пред’явили 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 483,6 тис. грн.

До 6 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення склали 72 протоколи про адміністративні правопорушення, 14 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

Окрім того, за результатами ревізії Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради до бюджетів різних рівнів повернули понад 493 тис. грн.

Довідково:

В Управлінні функціонує телефон довіри 63-85-90