За місяць рибоохоронний патруль Черкащини викрив 298 порушень Правил рибальства

Минулого місяця державні інспектори Черкаського рибоохоронного патруля провели 132 рибоохоронних рейди. В результаті, викрили 298 порушень природоохоронного законодавства, з яких 55 грубі.  Наразі фахівці склали 112 протоколів за порушення правил рибальства, незаконне придбання чи збут водних біоресурсів, 1 – за виготовлення, збут, зберігання заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу та 1 – за порушення порядку провадження господарської діяльності. Крім цього, оформлено 121 акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За місяць на порушників накладено штрафів на суму майже 33 тис. грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали понад 900 тис. грн.

В ході проведених заходів державні інспектори вилучили 1 359 кг водних біоресурсів, з яких 135  кг – на ринках, 127 – у користувачів водних біоресурсів та 500 кг – за актами безхазяйного майна. Також вилучили 38 од. заборонених знарядь лову та ще 121 од. – за актами безгосподарського майна. Крім цього, 61 справу передали до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, в Управлінні Держрибагентства у Черкаській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: 093-000-22-03. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.