єОздоровлення: майже 77 млн грн з державного бюджету спрямовано на путівки для дітей

З початку 2024 року 1 924 українські родини отримали кошти на оздоровлення 4 809 дітей за програмою єОздоровлення, яка реалізується Міністерством соціальної політики України. Загальна сума коштів, спрямованих за цей період на вказані потреби, складає близько 76,8 млн грн.

Нагадуємо: у 2023 році Міністерство соціальної політики запустило експериментальний проєкт єОздоровлення, в межах якого найбільш вразливі українські родини з дітьми отримали можливість оздоровити свою дитину за державний кошт за принципом “гроші ходять за дитиною”.

Малозабезпечені родини, які виховують дітей з інвалідністю або які є багатодітними, можуть самостійно обрати оздоровчий заклад з числа тих, які долучилися до програми. А кошти на оздоровлення і відпочинок дитини держава надасть родині на спеціальну картку — з неї можна розрахуватися виключно за путівку.

У минулому році сума на одну путівку складала 14 165 грн, цьогоріч — 15 890 грн.

Звертаємо увагу! Якщо ви — родина, яка має право на оздоровлення дітей за програмою єОздоровлення, обирайте заклад, отримуйте гроші від держави і відправляйте дітей на відпочинок.

Як скористатися програмою єОздоровлення, розповідаємо тут.

Нагадуємо також, що для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, також діє інша можливість оздоровитися за кошти державного бюджету в Дитячому центрі “Артек” та інших дитячих таборах, які внесені до Державного реєстру.