Ярослав Горовенко про протидію браконьєрству на водних об’єктах області

На Черкащині продовжують виявляти осіб, які здійснюють незаконний вилов риби. Зокрема, займаються браконьєрством. Про це повідомив заступник командира роти з обслуговування водних об’єктів УПП у Черкаській області Ярослав Горовенко на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він зауважив, минулоріч ротою з обслуговування водних об’єктів зареєстровано 48 фактів браконьєрства. Цьогоріч таких випадків маємо вже 17.

– Окрім цього, в області з 8 квітня діє щорічна весняно-літня нерестова заборона  на рибогосподарських водних об’єктах, – додав Ярослав Горовенко. – Здійснюється вона з метою забезпечення охорони водних біоресурсів і шляхів міграції. Наша рота з обслуговування водних об’єктів проводить рейди на об’єктах. Зокрема, з початку нересту нами вже зафіксовано 7 випадків незаконного вилову риби.

Також принагідно Ярослав Горовенко нагадав про заборону на навігацію в області. Це зумовлено воєнним часом і заходами безпеки.

Докладніше про це у відео:

Читайте також: в ОВА розповіли про заборони  на рибогосподарських водних об’єктах Черкащини в період нересту