Як провадити діяльність у сфері охорони довкілля радилися на Звенигородщині

Поводження з відходами, створення об’єктів природно-заповідного фонду, робота над нормативними екологічними документами. На Звенигородщині відбулася координаційна нарада з питань охорони довкілля під головуванням заступника очільника області Олександра Турченяка.

Захід провели, щоб посилити ефективність управлінських рішень у природоохоронній сфері на місцевому рівні. Тож до обговорення запросили керівників тергромад району.

– Вирішення екологічних питань мають довгострокову перспективу, а бездіяльність матиме наслідки через десятиліття, – наголосив Олександр Турченяк. – Під час наради спільно з колегами обговорили питання розробки Регіонального плану управління відходами. Це питання не втрачає своєї актуальності.

Акцентовано увагу на виконанні органами місцевого самоврядування указів Президента України, розпоряджень Уряду, наказів центральних органів виконавчої влади та доручень обласної військової адміністрації.

До фахових консультацій залучили представників управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції Центрального округу. Надано ґрунтовні відповіді з пропозиціями щодо подальших дій із вирішення актуальних питань.