Як бути ефективним під час кризи: нові серіали для держслужбовців на порталі Дія
Освітні курси допоможуть публічним службовцям ефективно реагувати на виклики, пов’язані з війною.
На платформі Дія.Цифрова освіта можна переглянути три нові освітні серіали для державних службовців: «Кризові комунікації», «Кризові комунікації в управлінні персоналом» та «Міжнародне гуманітарне право і забезпечення міжнародних стандартів прав людини під час війни». Вони навчають ефективно комунікувати в кризових умовах та сприяти дотриманню прав людини під час війни.
Про що освітні серіали?
-
Як реагувати на стрес та як він впливає на психіку людини.
-
Як вести розмови на складні теми з використанням культури діалогу.
-
Як правильно поводитися в складних ситуаціях.
-
Про вплив міжнародного гуманітарного права на роботу держслужбовців під час воєнного стану.
«Ми приділяємо увагу створенню серіалів для держслужбовців, щоб вони могли будувати ефективну взаємодію та комунікацію з громадянами. Разом з командою Національного агентства України з питань державної служби ми розробили освітні серіали на Дія.Цифрова освіта, щоб допомогти держслужбовцям вибудовувати внутрішні комунікаційні стратегії та мати інструменти для розв’язання кризових питань, які виникають у сучасному світі», — зазначила Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє зауважив, що в умовах війни стійка та ефективна державна служба є вкрай важливою для подолання кризи.
«Щодня публічні службовці допомагають мільйонам людей в Україні розв’язувати нагальні проблеми та вчасно отримувати життєво важливі послуги. Дієва комунікація, в основі якої лежить повага до прав людини, вкрай важлива в умовах війни. Наше ключове завдання — допомогти публічним службовцям залишатися ефективними та високопрофесійними в найскладніших ситуаціях».
Серіали допоможуть державним службовцям ефективніше виконувати свою роботу. Вони будуть краще підготовлені до ухвалення обґрунтованих рішень, надання точної інформації та ефективної комунікації з іншими.
«Сьогодні, окрім презентації трьох нових освітніх серіалів, ми обговорюємо виклики воєнного часу. Саме вони стали підґрунтям для розробки наших курсів. За час повномасштабної війни країна зіштовхнулася із втратами, горем та розчаруваннями. Усе це відбилося і на щоденній роботі в публічному секторі. Отже, ми порушуємо питання ролі публічних службовців у реалізації прав громадян. Обговорюємо практичний досвід комунікації на деокупованих територіях — як взаємодіяти в команді та назовні під час кризи», — зазначила Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби.
Освітній курс із «Кризових комунікацій» має 10 серій тривалістю 6–12 хвилин, які навчають ефективно спілкуватися в умовах кризи, а також піклуватися про себе та близьких.
Освітній серіал «Кризові комунікації в управлінні персоналом» створено для HR-спеціалістів, які працюють на державній службі. У 6 серіях тривалістю 7–11 хвилин ідеться про побудову якісних комунікацій усередині команди в часи кризи.
Онлайн-курс «Міжнародне гуманітарне право і забезпечення міжнародних стандартів прав людини під час війни» налічує 19 серій тривалістю 5–10 хвилин, у яких пояснюють основи міжнародного гуманітарного права та його вплив на роботу публічної служби.
Дивіться нові серіали на Дія.Цифрова освіта за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses
Курси розроблені з ініціативи Національного агентства України з питань державної служби (НАДС), Міністерства цифрової трансформації, національного проєкту Дія.Цифрова освіта за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансування урядів Данії та Німеччини.
За інформацією Міністерства цифрової трансформації України
-
14:10Урядові програми підтримки: банки профінансували проєкти для посилення енергонезалежності на 10,5 млрд грн
У період з червня по грудень 2024 року українські банки розпочали фінансування проєктів зі встановлення енергетичного обладнання для посилення енергонезалежності на суму 10,5 млрд грн,…
14:10 -
12:10Міжнародний Реєстр збитків для України відкрив другу категорію – смерть близького члена сім’ї
Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, розпочав приймати заяви за ще однією категорією – смерть близького члена сім’ї. Подати відповідну заяву через вебпортал…
12:10 -
11:34Програма відновлення України III: громади проходять навчання з підготовки та подання заявок на фінансування
Мінрозвитку спільно з Проєктним офісом DREAM проводять серію тренінгів для громад та обласних військових адміністрацій. Учасники навчаються створювати проєкти та подавати заявки в межах «Програми…
11:34 -
08:43Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 16 січня
Ніч в області минула з повітряною тривогою. У цей час працювали сили ППО. Вони захищали наші громади від ворожих БпЛА. У підсумку оборонці збили "шахед"…
08:43 -
08:32Загальні бойові втрати ворога станом на 16 січня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 16.01.25 орієнтовно склали особового складу ‒ близько 814150 (+1480) осіб,танків ‒ 9791 (+11) од,бойових броньованих машин ‒ 20368 (+20)…
08:32 -
08:28Президент України обговорив із Президентом Польщі подальшу оборонну та політичну підтримку
У Варшаві Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Серед головних тем обговорення – подальша взаємодія, оборонна допомога, наближення справедливого миру та…
08:28 -
17:331 500 грн на заняття спортом для ветеранів: стартує прийом заяв на отримання коштів
15 січня розпочинається програма Мінветеранів, за якою учасники бойових дій та ветерани з інвалідністю внаслідок війни зможуть щоквартально отримувати по 1 500 грн для оплати…
17:33 -
17:15Психологів і психотерапевтів в Україні сертифікуватимуть
Верховна Рада України більшістю голосів ухвалила у другому читанні Закон №12030 «Про систему охорони психічного здоров’я». Його мета — створення сучасної, ефективної та злагодженої системи, яка…
17:15 -
16:47Права та можливості людей з інвалідністю на працевлаштування будуть розширені
Верховна Рада України 228 голосами народних депутатів підтримала напрацьований за участі Мінсоцполітики законопроєкт №5344-д, який суттєво розширює права та можливості людей з інвалідністю на працевлаштування.…
16:47 -
15:50Звістки надії. Двоє черкащан повернулися з полону
Ще двох черкащан вдалось визволити з полону. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець. На Батьківщину повернулися матрос Іван Діброва, який був у неволі з…
15:50 -
15:46Можливості для імпакт-бізнесів: долучайтеся до каталогу на порталі Дія.Бізнес
На порталі Дія.Бізнес зʼявився Інвестиційний каталог імпакт-підприємств, який містить профілі готових до інвестування мікро-, малих та середніх бізнесів із соціальною складовою. Імпакт-бізнеси — це підприємства,…
15:46 -
15:36Як отримати «Доступні ліки» у прифронтових територіях і віддалених громадах?
Держава робить ліки більш доступними для всіх громадян. Мобільні аптеки працюють у 13 областях України, а їхні маршрути охоплюють 644 населених пункти. Це частина Зимової…
15:36