Вступна Кампанія-2025: початок кар’єри в атомній галузі
На старті вступна кампанія-2025, тож майбутні абітурієнти вже стоять перед вибором свого майбутнього. Цікава та престижна робота, гідна оплата праці, соціальні гарантії, кар’єрне зростання та усвідомлення вагомого суспільного значення своєї діяльності – це все про професію атомника, першим кроком до якої стане навчання в одному з профільних університетів.
Ядерна галузь сьогодні – одна з найбільш перспективних в Україні. АТ «НАЕК «Енергоатом» – оператор усіх українських АЕС – міцно тримає енергетичний фронт та впевнено дивиться у майбутнє. Попри всі виклики, Компанія реалізує амбітну стратегію розвитку, яка передбачає добудову двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС та будівництво 9-ти енергоблоків АР1000 за американським проєктом Westinghouse. Безумовно, що втілення цих масштабних проєктів суттєво підвищує потребу у кваліфікованих кадрах.
Енергоатом є одним з найбільших роботодавців України. Високопрофесійний колектив атомників складає понад 30 000 працівників. І Компанія зацікавлена залучати до свого складу молодих вмотивованих спеціалістів – випускників профільних закладів вищої освіти.
Перший крок на шляху до успішної кар’єри в атомній енергетиці – обрати спеціальність, університет та вступити до нього.
Вступна кампанія-2025 – на старті, адже майбутні вступники вже занурюються у цей відповідальний процес, готуючись до здачі Національного мультипредметного тесту (НМТ).
Основний період реєстрації на участь у НМТ триває з 6.03.25 до 3.04.25, додатковий – з 9.05.25 до 14.05.25. І на цьому етапі треба визначитися з предметом «на вибір»: фізика, хімія, біологія, географія, українська література, іноземна мова.
На рейтингові бали з предметів мультитесту впливають вагові коефіцієнти, визначені Міносвіти для кожної спеціальності. Тож обираючи предмет з шести «на вибір», вступники повинні орієнтуватися на ті, які є найбільш пріоритетними для обраної спеціальності.
Важливо, що спеціальності, пов’язані з атомною енергетикою, цього року також отримали особливу підтримку держави, яка надає певні переваги при вступі до ЗВО. Відповідний перелік вже затверджений Міносвіти. Стійка увага держави підтверджує перспективність професії атомника та затребуваність її як сьогодні, так і у майбутньому.
За інформацією Енергоатом
-
15:50На Черкащині працюють з кандидатами в усиновлювачі
В області на обліку кандидатів в усиновлювачі перебувають 69 подружніх пар і 16 громадян. Про це інформують у Службі у справах дітей ОВА. Усиновлення є…
15:50 -
15:50Земельний банк: майже 600 млн грн надходжень за пів року торгів
За підсумками півріччя онлайн-аукціонів «Земельного банку» понад 20 тисяч гектарів державних земель передали в законне користування на прозорих і конкурентних умовах. 584,9 млн грн з…
15:50 -
14:50Психологічна допомога ветеранам та їхнім близьким: як на Черкащині вибудовують систему підтримки
Створення маршрутів послуг, відкриття ветеранських просторів і наповнення сервісами й послугами, необхідними для ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Про те, як розвивають послугу з психологічної…
14:50 -
14:35Аутизм у дітей: лікар розповів про ознаки та спеціалізовану підтримку
У Черкасах на обліку з аутизмом перебувають понад 170 дітей. Більшість із них мають інвалідність. Про це повідомив завідувач дитячого відділення обласного психоневрологічного диспансеру Дмитро…
14:35 -
13:45Синоптики прогнозують похолодання на Черкащині
Після рекордно теплого початку цьогорічної весни знову настає похолодання. Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології. За прогнозами синоптиків, 3-4 квітня на Черкащині…
13:45 -
13:28Відеоінструкція від МВС щодо комунікації із ветеранами
В умовах війни підтримка ветеранів набуває особливого значення. Вони віддали і продовжують віддавати своє здоров’я, сили та звичне життя заради нашої безпеки, тому суспільство має…
13:28 -
13:20Доступні кредити 5-7-9%: 12,5 млрд грн уже залучено аграріями у 2025 році
Програма «Доступні кредити 5-7-9%» залишається головним фінансовим інструментом підтримки аграрного сектору України у 2025 році. Цьогоріч 2 194 агропідприємства залучили 12,5 млрд грн за цією…
13:20 -
11:40Про розвиток ШІ в Україні та роботу над національною LLM
Штучний інтелект змінює світ, і Україна має шанс стати повноцінним гравцем у цій сфері. Один із ключових напрямів — розробка великої мовної моделі (LLM), яка…
11:40 -
10:46На Черкащині діє нерестова заборона на вилов риби
На водних об’єктах області триває щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Про це повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської ОВА. Як…
10:46 -
09:50Мобільна амбулаторія ЦКПХ надала понад тисячу послуг
У лютому та березні мобільна амбулаторія Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснила 24 виїзди в міста та села регіону. Під час виїздів мультидисциплінарна команда надала понад…
09:50 -
09:21Хто може отримати слухові апарати безоплатно?
У2024 році Україна вперше централізовано закупила понад 24 тисячі слухових апаратів. Безоплатно їх можуть отримати діти, дорослі з інвалідністю та військові з порушенням слуху. Як…
09:21 -
09:15В Армія+ з’явилися шість нових рапортів
У застосунку Армія+ з’явилися шість нових рапортів, які стосуються звільнення з військової служби за сімейними обставинами чи станом здоров’я. Вони доступні у новій версії, яку…
09:15