Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають моє персональне сприяння, – Сергійчук

Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають персональне сприяння голови Черкаської обласної державної адміністрації. На цьому Сергій Сергійчук наголосив під час робочого візиту на підприємства Смілянського району – “Фірмою “Технокомплекс” та “Кондитерською фабрикою “Меркурій”.

– Йдучи на посаду голови ОДА, я ставив перед собою завдання підняти інвестиційну привабливість нашого регіону. А також створити належні умови для розвитку тим, хто вже реалізує свої бізнес-проекти на Черкащині. Тому мені приємно бачити, як в нашій області успішно працюють та розвиваються такі компанії, як «Технокомплекс», торгова марка «Славна». Компанія вже майже 30 років є одним з найбільших в Україні виробників медичних засобів одноразового використання. Саме тих засобів, які в час боротьби з пандемією є надзвичайно важливими – медичні маски, халати, бахіли. Тобто тієї продукції, яка рятує життя медикам і захищає громадян від вірусних хвороб,  – говорить Сергій Сергійчук.

Компанія виробляє затребувану продукцію, сплачує податки та вкладає кошти у розвиток свого бізнесу. Фірма створила 350 робочих місць, а цього року інвестувала близько 4 млн грн в розширення виробництва засобів медичного призначення.

– Цей приклад свідчить про те, що в нашій області не лише можна вести успішний бізнес, розвивати його, а й бути відповідальним перед громадою. Допомагати їй в складні часи, займаючись благодійною діяльністю. Дякую директору Володимиру Артеменку за таку продуктивну діяльність, – дадає Сергійчук.

Також Сергій Сергійчук ознайомився із роботою “Кондитерської фабрики “Меркурій”, яка займається виготовленням карамелі. Як розпоів директор Євген Таран, на  сьогодні підприємство виготовляє широкий асортимент карамельних виробів: фігурна карамель, асорті, карамель без цукру, класичні кульки на паличці, ментолові льодяники, льодяники для фармації.

При виготовленні продукції використовується тільки натуральні барвники та ароматизатори, тому льодяники є абсолютно нешкідливими.

У 2017 році побудовано новий сучасний корпус фабрики та успішно проведено процедуру сертифікації виробництва фірмою Quality Austria відповідно до вимог міжнародних стандартів IFS Food 6 та BRC Global standard. Отримання міжнародних сертифікатів дозволило розширити зовнішні ринки збуту продукції. На сьогодні частина експорту в загальній реалізації становить 58 %, налагоджено співпрацю з 20 країнами – експортерами, в т.ч. 13 країн ЄС.

У 2019 році освоєно і налагоджено виробництво інноваційних видів продукції на основі екстрактів лікарських рослин для фармацевтичних компаній.

Підприємство постійно бере участь у провідних виставках, таких як ISM, Aniga (м. Кельн, Німеччина).

Тут працює 266 осіб. Працівники мають всі соціальні гарантії та гарні умови праці: кімнати прийому їжі, душі, роздягалки, технологічні перерви, все для того, що необхідне для продуктивної праці і отримання задоволення від роботи.

Голова ОДА додав: аби роботу по залученню інвестицій в економіку області зробити системною, при Черкаській ОДА незабаром створять Інвестиційний Офіс . Після цього почнеться системна робота і чітка взаємодія з діючими і потенційними інвесторами.

– Впевнений, що бізнес вже отримав позитивний сигнал про те, що в Черкаську область можна інвестувати і зрозумів серйозність наших намірів. Адже нещодавно після мого особистого втручання була вирішена проблема з іншим інвестиційним проектом у Чигиринському районі. Норвезька компанія, яка залучила 55 млн євро в будівництво сонячної електростанції, через бюрократичні складнощі не могла підключитися до мереж. Ми усунули проблеми і тепер компанія на старті виробництва чистої електроенергії, – говорить Сергій Сергійчук.