«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: Роман Данилюк – новий амбасадор проекту

До проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» від Черкащини доєднався ще один амбасадор. Це –  Роман Данилюк, український легкоатлет-паралімпієць.

Минулоріч він став переможцем чемпіонату світу з параатлетики. Золото спортсмен здобув у штовханні  ядра.

– Спорт об’єднує, згуртовує, додає сили та мотивує досягати нових цілей, – каже Роман Данилюк. – Всеукраїнські шкільні ліги – саме про це. Гарна ініціатива для учнівської молоді згуртуватися навколо цікавих можливостей. Віднайти себе в новій справі, удосконалювати вміння. Це класна можливість якісного дозвілля для молоді.  Приємно долучитися до проекту. Чекаю на зустрічі з нашими командами. Переконаний, ми підтвердимо відомий вислів, що Черкащина – місце сили і спортивних!

Нагадаємо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, який бере участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

Область тримає лідерство за кількістю охочих долучитися до проекту. Уже 2197 команд змагатимуться за першість. І їхня кількість зростає. Зареєстровані команди активно проводять тренування.

Зверніть увагу! Реєстрація команд триває до 1 лютого. Усі подробиці тут: https://scl.gov.ua/

Більше актуальної інформації про реалізацію проекту на Черкащині читайте на наших ресурсах: