Володимир Папач про ситуацію із захворюваністю на грип і ГРВІ в області

Епідситуація на Черкащині з грипу та ГРВІ стабілізувалася. Впродовж останніх тижнів в регіоні фіксується стійка тенденція до зменшення кількості захворілих. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області Володимир Папач на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він розповів, за минулий тиждень у регіоні  на ГРВІ та COVID-19 захворіли понад 6 200 осіб. Із них 3 210 – діти. Найбільший рівень захворюваності зафіксовано в Черкаському та Золотоніському районах.

– Попри те, що епідситуація з грипу та ГРВІ покращується, все ж таки епідсезон із цих інфекцій триває, – зауважив Володимир Папач. – Наразі найефективнішим засобом профілактики грипу та COVID-19 є вакцинація. Зробити щеплення можна у 88 пунктах, що функціонують у нашій області.

Докладніше про це у відео: