Військовий збір: від платників Черкащини до державного бюджету надійшло понад 470 млн грн

До державного бюджету за перше півріччя 2024 року від платників Черкащини надійшло 470,3 млн грн військового збору. За словами очільника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда, надходження за пів року на обороноздатність країни перевищили показники аналогічного періоду минулого року на 21 млн грн. А це, зокрема, є свідченням відповідальної позиції роботодавців, які в межах легалізації зайнятості офіційно виплачують зарплатню найманим працівникам.

Володимир Жаврід висловлює вдячність бізнесу, який попри складні умови, працює, наповнюючи бюджети, а також у цілому кожному платнику – за сплату податків: «Маємо пам’ятати, що відповідально та своєчасно сплачуючи податки, ми підтримуємо обороноздатність нашої країни та її економічну стабільність. Таким чином кожен із нас закладає фундамент для майбутньої перемоги».

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області