Від пілоту до повноцінної реалізації: у 24 школах області встановили пропускні системи

Пропускна інформаційна система «Безпечна та ефективна школа» функціонує вже у 24 школах області. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

«Пам’ятаєте презентацію нової пропускної системи в гімназії № 9 у Черкасах, що розпізнає обличчя та вимірює температуру тіла? Це був пілот нашого проєкту «Безпечна та ефективна школа». Як і обіцяв, ми масштабували цей досвід на область. Переконаний, що такими системами мають бути оснащені всі школи на Черкащині. Працюємо над цим», розповів очільник області.

Система «Безпечна та ефективна школа» складається з терміналу контролю доступу для учнів і співробітників закладу. Вони вимірюють температуру, ведуть класні журнали і щоденники, локальну базу даних і зберігають інформацію у хмарному середовищі.

Інформаційні системи закупили та встановили в інноваційних школах Черкащини на умовах співфінансування: 50% − кошти обласного бюджету, 50% − кошти місцевих бюджетів. Загальна вартість проєкту − 1,6 млн грн.