«Весь цивілізований світ вакцинується», – Олександр Федорук

Імунізація проти хвороб допомагаю створити колективний імунітет та особисто кожному збільшує шанси не заразитися або ж перехворіти у більш легкій формі. Тож нині у цивілізованому світі навіть не розглядають питання аби не вакцинуватися, каже директор Третьої Черкаської міської лікарні Олександр Федорук.

– На сьогодні тільки вакцинація допоможе зупинити пандемію коронавірусу, – відзначає медик. – Я сам щепився вакциною, яка зараз є в Україні. Вона – безпечна та дієва. Є певна реакція, але вона нормальна, як і на вакцини від інших хвороб. Звертаю увагу молодих лікарів та медичних сестер на важливість вакцинації. Вони працюють з тяжкими хворими і, не вакцинувавшись, можуть бути переносниками інфекції, та заразити своїх пацієнтів. Ми проходили пандемію грипу H1N1. За статистикою, яку вже маємо, жодна людина, вакцинована від грипу, не померла. Після вакцинування напевно хтось може захворіти, але шанси зберегти здоров’я та життя значно збільшуються.

Черкаська ОДА розпочинає відкритий запис на «публічну вакцинацію». Адже в Україні дозволили щеплювати громадських діячів, лідерів думок, публічних осіб, якщо є залишок вакцини. Тим, хто готовий власним прикладом підтримати кампанію, пропонуємо заповнити форму: http://bit.do/fPs2H.

Стрічка новин