#Великебудівництво: На шляхопроводі у Золотоніському районі завершили монтаж балок

На ділянці км 117+180 шляхопроводу через залізницю, що на обході міста Золотоноша, на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь завершили монтаж балок. Наразі проводяться роботи із влаштування арматурного каркасу для бетонування монолітної плити основного проїзду та проводяться опоряджувальні роботи.
Роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього проводяться у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.
Шляхопровід збудовано у 1974 році і з початку його побудови він жодного разу капітально не ремонтувався.
Під час реконструкції заплановано установити нові опори шляхопроводу, прогонові споруди та нову монолітну плиту проїзної частини. Також розширять проїжджу частину, влаштують водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього. Передбачені й нові дорожні знаки.
Окрім того, у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша, проводиться реконструкція мосту через річку Золотоношка та підходів до нього на ділянці км 113+140 автодороги Н-08.
Згідно договору ремонті роботи мають бути завершені восени 2020 року. Роботи виконує компанія ТОВ «Автострада».
За інформацією САД у Черкаській області