#Великебудівництво: На Городищині будують шляхопровід через залізницю

Програма #Великебудівництво , ініційована президентом України Володимиром Зеленським, крім масштабного ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення передбачає також реконструкцію та ремонт штучних споруд, зокрема мостів та шляхопроводів на  автошляхах.

Саме такий об’єкт – шляхопровід через залізницю на автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у приміській зоні м. Городище передбачено демонтувати та побутувати новий.

Тендер на «Реконструкцію шляхопроводу через залізницю та підходи до нього на км 164+068 автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка, Черкаська область» кошторисною вартістю 125,4 млн грн  виграло ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Минулого тижня підрядна організація розпочала підготовчі роботи, в тому числі із влаштування об’їзного шляху через залізницю на період будівельних робіт.

Днями очільник району Ігор Ладнов проконтролював хід робіт на будівельному об’єкті та обговорив з підрядником плани, терміни виконання основних етапів будівництва, налагодження співпраці для можливої допомоги та сприяння у своєчасному та якісному виконанні робіт. Домовились також і про регулярний моніторинг ходу будівництва.

За інформацією Городищенської райдержадміністрації

Стрічка новин