В уманському будинку тривають відновлювальні роботи

На Уманщині продовжують відбудову поруйнованого ворожою ракетою будинку. Тут уже змонтували всі 9 поверхів у пошкодженому під’їзді та взялися за технічний поверх.

Ознайомився з перебігом робіт на об’єкті заступник очільника області Антон Царюк під час виїзного засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність».

– Після того, як ремонтники завершать із технічним поверхом, будемо починати монтувати дах, – додав заступник. – Паралельно в під’їзді, який відбудовуємо, встановлюють вікна, проводять опорядні роботи. Крім того, утеплюємо будинок, вже проклали необхідні комунікації. У процесі виникає низка зауважень до проєкту, їх намагаємося вирішувати оперативно. Постійно наголошуємо підряднику на термінах виконання.

Антон Царюк додав, що на постійному зв’язку з мешканцями будинку.

– Докладаємо всіх зусиль, щоб якомога оперативніше завершити відновлення будинку, – зауважив він. – Регулярно звітуємо перед громадою. Зауваження та пропозиції враховуємо. Наша мета – реалізувати проєкт якісно.

Нагадаємо, будинок в Умані зазнав руйнацій через влучання ворожої ракети торік у квітні. Вона забрала життя 24 людей. Серед них – шестеро дітей.

Багатоповерхівку відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків ворожої агресії, а також із співфінансуванням із місцевого бюджету.