В Умані планують реконструювати сучасний міжнародний аеропорт

В області, зокрема на Уманщині, планують реконструкцію сучасного міжнародного аеропорту, що використовуватиметься військовою та цивільною авіацією.  Про це спілкувались в ОДА очільник області Роман Боднар спільно з представниками Міністерства оборони України, потенційного інвестора, Уманського національного університету садівництва профільних структур обласної адміністрації, Уманщини.

– Проект – реально стратегічний для області, особливо з огляду туристичних перспектив. Адже змога прибути до Умані літаком, а також з аеропорту вилетіти в різні куточки світу сприятиме розвитку та популяризації туристичного потенціалу не лише нашого регіону, а й загалом України. Сподіваємося, що цей старт стане поштовхом до втілення поставленої мети, – зауважив голова ОДА під час зустрічі.

У ході спільно  напрацювали покроковий план дій щодо подальшої роботи та перспектив реалізації проекту. Водночас обговорили низку питань, зокрема щодо використання земельних ділянок, процедурний алгоритм підготовки необхідної документації та інше.

#Черкащина_місце_сили