В ОДА започаткували роз’яснювальні зустрічі про програму «єПідтримка»

Понад 8 млрд грн спрямують на розвиток сфер культури та спорту завдяки програмі «єПідтримка». Згідно з цією ініціативою Президента України, вакциновані українці отримають по 1000 грн від держави. Виплати розпочнуть нараховувати вже з 19 грудня. Як правильно представникам бізнесу залучати ці кошти, почали роз’яснювати в облдержадміністрації.

Тут започаткували серію підготовчих зустрічей із підприємцями, щоб вони  знали всі особливості запровадження цієї програми.

– Це насамперед проєкт із підтримки бізнесу, особливо тих галузей, які найбільше страждають від карантинних обмежень, – наголосив заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік на першому такому зібранні. – Водночас ця програма з підтримки слугує додатковою стимуляцією населення до вакцинації.

Розпочнуть втілювати програму вже з 19 грудня 2021 року. Діятиме вона рівно рік. Невикористані громадянами впродовж цього періоду кошти повернуться у держбюджет.

– Натепер в області прошли повний курс вакцинації, що дозволяє долучитися до програми «єПідтримка», 384 тисяч жителів області, – зазначив Роман Карманнік. – І наша мета, з одного боку, щоб підприємства і установи Черкащини залучили якомога більше коштів, а з іншого – забезпечити комфортні умови для людей під час отримання товарів і послуг. Отримати кошти зможуть усі вакциновані громадяни, віком від 18 років. Гроші зі спеціальних рахунків вони зможуть витратити для придбання абонементів у спортивні зали та фітнес-центри, квитки в кінотеатри, на книжкові покупки, відвідини закладів культури, на внутрішні авіа- та залізничні перевезення.

Куруватимуть цей процес у департаменті регіонального розвитку ОДА. Відповідальна особа: Дмитро Пивак, тел.: 096-433-46-95.