В області замінюють посвідчення особам, які постраждали через катастрофу на ЧАЕС

На Черкащині продовжують замінювати посвідчення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та особам, які брали участь у ліквідації ядерних аварій, випробуваннях ядерної зброї (категорія 2 та 3). На Черговому засіданні профільної комісії ОДА розглянули 62 особові справи громадян.

Як інформують у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, за результатами ухвалили рішення щодо видачі посвідчень 23 особам, в тому числі дублікатів ‑ 5 особам, щодо заміни посвідчень учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 – 36 особам та 1 учаснику ліквідації ядерних аварій категорії 2.

Також підтвердили статус потерпілої від Чорнобильської катастрофи категорії 4 – 1 особі та визнано недійсним посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи категорії 3 – 1 особі.

На сьогодні комісія ухвалила рішення щодо заміни посвідчень 5 135 постраждалим (78%). Ще 1494 особи (22%), постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, потребують заміни посвідчень.