В області триває «Єдиний урок з безпеки»

На Черкащині триває «Єдиний урок з безпеки». Про це інформує Головне управління ДСНС України у Черкаській області.
Сьогодні такий захід провели співробітники Головного управління ДСНС для учнів однієї зі шкіл міста Черкаси.
Під час уроку фахівці розповіли школярам про правила пожежної безпеки у побуті, на прикладах реальних викликів Служби порятунку пояснили, як уникнути пожежі та нагадали алгоритм дій на випадок надзвичайної події. Окрему увагу співробітники ДСНС зосередили на небезпеці використання таких предметів, як сірники, запальнички та петарди.
Водночас фахівці Служби порятунку зауважили, що під час сигналу «Повітряна тривога», необхідно негайно слідувати до найближчого укриття або скористатися правилом “двох стін”.
Також школярі поповнили скарбничку своїх знань з інших важливих питань, що стосуються мінної безпеки. Сапери, які долучилися до бесіди, застерегли дітей не чіпати, не підходити, не пересувати предмети, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухові пристрої.
На завершення уроку кожен охочий зміг відчути себе у ролі справжніх піротехніків ДСНС – приміряти бронезахист і спробувати відшукати “вибухівку”.